» 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
فَأَقِمْ وَجْهَكَ لِلدِّينِ حَنيفاً فِطْرَتَ اللَّهِ الَّتي‏ فَطَرَ النَّاسَ عَلَيْها
لا تَبْديلَ لِخَلْقِ اللَّهِ ذلِكَ الدِّينُ الْقَيِّمُ وَ لكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ(سوره روم، آیه ۳۰)

پیام ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

بسمه تعالی

این همه جنجال در فضای مجازی برای چه؟! آن هم در بهترین فرصتهای بهره مندی از رحمت و برکات ماه مبارک رمضان!

این مسکین سراپاتقصیر و گرفتار عالم حیوانیِ خود و بازماندۀ از کاروان متنعّمین «عند ربهم یرزقون»، اگر لیاقتی پیدا نکرد که با شهادت در راه خدا پاک شود، امیدوار است که این تهمت‌ها، ناسزاگویی ها و رفتارهای ایذائیِ برخی افراد، موجب آمرزش گناهان و تقصیرات اش گردد. لذا حقیر از اینگونه اشخاص بابت این لطف، تقدیر و تشکر می نمایم.

اما این فعالیت‌های ناچیز و بی­مقدار که در راستای مسائل اعتقادی، فرهنگی،اجتماعی، سیاسی و غیره انجام میشود، صرفاً بر اساس عمل به فریضه بزرگ «امر به معروف و نهی از منکر» و لبیک گویی به اوامر مطاع و مطالبات ولی امر مسلمین و نایب امام زمان عجل الله فرجه الشریف – از آحاد ملت در شبیخون فرهنگی- می­باشد و هیچ اعتنایی به ردّ یا تایید اشخاص ندارد و ذلیلانه محتاج فضل الهی و قبول خدای منّان است.

مع الوصف معلوم نیست چه عاملی موجب حساسیت جنجالیِ گروهی سیاست‌زده نسبت به این فعالیتها شده است که جای بسی تأمل می­ باشد؟!

رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی [این نعمت عظمای خداوندی و چراغ تابان در تاریکیهای فتنه‌ها و حبل متین وحدت جهان اسلام]، اهداف بسیار بلند و افق­ های بسیار روشن تمدن نوین اسلامی را در بیانیۀ گام دوم تبیین کرده و خطوط عملیاتی آن را مشخص فرموده است.

از خداوند متعال می خواهم آنچنان بینشی عطا فرماید که بتوانیم آن اهداف را درست بفهمیم و آنها را به ­عنوان یک تکلیف دینی عمل کنیم و از بزرگ کردن یک ­سری مسائل کوچک و احیاناً انحرافی، -که موجب خوشحالی دشمن و ملالت برخی مسؤولین دلسوز می­ گردد- پرهیز کنیم.

بنده از هر گروه و جناحی و حزب سیاسی که با ولایت اهل بیت علیهم السلام و به­ تبع آن با خط ولایت فقیه، کوچکترین زاویه­ ای داشته باشد، برائت می‌جویم و ضمن تکذیب قاطع هرگونه انتساب به آنان، از خداوند می­ خواهم که همۀ ما را با ولایت زنده بدارد و با ولایت بمیراند و در قیامت با ولایت محشور فرماید.

حسین علیپور

لطفا نظر خود را بنویسید:*

code