» 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
فَأَقِمْ وَجْهَكَ لِلدِّينِ حَنيفاً فِطْرَتَ اللَّهِ الَّتي‏ فَطَرَ النَّاسَ عَلَيْها
لا تَبْديلَ لِخَلْقِ اللَّهِ ذلِكَ الدِّينُ الْقَيِّمُ وَ لكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ(سوره روم، آیه ۳۰)

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (1 متوسط امتياز: 1,00 از کل : 5)
Loading...

تاریخ ایجاد مطلب: 1398/03/12    

پیام ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

بسمه تعالی

این همه جنجال در فضای مجازی برای چه؟! آن هم در بهترین فرصتهای بهره مندی از رحمت و برکات ماه مبارک رمضان!

این مسکین سراپاتقصیر و گرفتار عالم حیوانیِ خود و بازماندۀ از کاروان متنعّمین «عند ربهم یرزقون»، اگر لیاقتی پیدا نکرد که با شهادت در راه خدا پاک شود، امیدوار است که این تهمت‌ها، ناسزاگویی ها و رفتارهای ایذائیِ برخی افراد، موجب آمرزش گناهان و تقصیرات اش گردد. لذا حقیر از اینگونه اشخاص بابت این لطف، تقدیر و تشکر می نمایم.

اما این فعالیت‌های ناچیز و بی­مقدار که در راستای مسائل اعتقادی، فرهنگی،اجتماعی، سیاسی و غیره انجام میشود، صرفاً بر اساس عمل به فریضه بزرگ «امر به معروف و نهی از منکر» و لبیک گویی به اوامر مطاع و مطالبات ولی امر مسلمین و نایب امام زمان عجل الله فرجه الشریف – از آحاد ملت در شبیخون فرهنگی- می­باشد و هیچ اعتنایی به ردّ یا تایید اشخاص ندارد و ذلیلانه محتاج فضل الهی و قبول خدای منّان است.

مع الوصف معلوم نیست چه عاملی موجب حساسیت جنجالیِ گروهی سیاست‌زده نسبت به این فعالیتها شده است که جای بسی تأمل می­ باشد؟!

رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی [این نعمت عظمای خداوندی و چراغ تابان در تاریکیهای فتنه‌ها و حبل متین وحدت جهان اسلام]، اهداف بسیار بلند و افق­ های بسیار روشن تمدن نوین اسلامی را در بیانیۀ گام دوم تبیین کرده و خطوط عملیاتی آن را مشخص فرموده است.

از خداوند متعال می خواهم آنچنان بینشی عطا فرماید که بتوانیم آن اهداف را درست بفهمیم و آنها را به ­عنوان یک تکلیف دینی عمل کنیم و از بزرگ کردن یک ­سری مسائل کوچک و احیاناً انحرافی، -که موجب خوشحالی دشمن و ملالت برخی مسؤولین دلسوز می­ گردد- پرهیز کنیم.

بنده از هر گروه و جناحی و حزب سیاسی که با ولایت اهل بیت علیهم السلام و به­ تبع آن با خط ولایت فقیه، کوچکترین زاویه­ ای داشته باشد، برائت می‌جویم و ضمن تکذیب قاطع هرگونه انتساب به آنان، از خداوند می­ خواهم که همۀ ما را با ولایت زنده بدارد و با ولایت بمیراند و در قیامت با ولایت محشور فرماید.

حسین علیپور

فطرت و فطرت

لطفا نظر خود را بنویسید: